PLOEG ZONDAG OM 14.30 UUR
KAPITEIN Vanommeslaeghe NIck 0468467406
| 2 de AFDELING OOST- VLAANDEREN
| UITSLAG | HEEN | TERUG
| De Bevers A | Verbroedering B | 03-10-2021 | 4/5 | 13/03/2022 | /
| BYE | De Bevers A | 10-10-2021 | 0/0 | 19/12/2021 | 0/0
| Terheiden A | De Bevers A | 17/10/2021 | 7/2 | 16/01/2022 | 2/7
| De Bevers A | Mistral C | 24/10/2021 | 4/5 | 23/01/2022 | 3/6
| De Bevers A | Moeskroen B | 31/10/2021 | 3/6 | 30/01/2022 |
| De Bevers A | Donkmeer A | 07/11/2021 | 1/8 | 06/02/2022 | 1/8
| Schorpioen C | De Bevers A | 14/11/2021 | 6/3 | 13/02/2022 | 8/1
| De Bevers A | Lokeren A | 21/11/2021 | 5/4 | 27/02/2022 | 3/6
| BYE | De Bevers A | 28/11/2021 | 0/0 | 06/03/2022 | 0/0
| |
PLOEG DE BEVERLADIES DAMES ZATERDAG OM 14 UUR
KAPITEIN Dewitte Monique
| VLAAMSE WINTERCOMPETITIE
| UITSLAG | HEEN | TERUG
| DE BEVERLADIES | Kp Mistral | 30-09-2023 | 0/0 | 06-01-2024 | 0/0
| DE BEVERLADIES | Donk Ladies | 07-10-2023 | 0/0 | 13-01-2024 | 0/0
| BYE | DE BEVERLADIES | 14-10-2023 | 0/0 | 20-01-2024 | 0/0
| DE BEVERLADIES | SPEM | 21-10-2023 | 0/0 | 27/01/2024 | 0/0
| PC Patijntje | DE BEVERLADIES | 04-11-2023 | 0/0 | 03-02-2024 | 0/0
| PC De Gulden Kamer | DE BEVERLADIES | 18-11-2023 | 0/0 | 17-02-2024 | 0/0
| DE BEVERLADIES | BYE | 11-12-2023 | 0/0 | 24-02-2024 | 0/0
| PC Haeseveld | DE BEVERLADIES | 09-12-2023 | 0/0 | 02-03-2024 | 0/0
| DE BEVERLADIES | BYE | 16-12-2023 | 0/0 | 09-03-2024 | 0/0
| |
DE BEVERS B ZONDAG 14 UUR
KAPITEIN : Braeckevelt Carine
| AFDELING WEEKEND WEST-VLAANDEREN
| UITSLAG | HEEN | TERUG
| Gulden Kamer A | DE BEVERS A | 01-10-2023 | 0/0 | 03-12-2023 | 0/0
| Blankenberge A | DE BEVERS A | 08-10-2023 | 0/0 | 10-12-2023 | 0/0
| DE BEVERS A | Oostende A | 15-10-2023 | 0/0 | 14-01-2024 | 0/0
| Kortrijk A | DE BEVERS A | 22-10-2023 | 0/0 | 21-01-2024 | 0/0
| DE BEVERS A | Den Akker A | 05-11-2023 | 0/0 | 04-02-2024 | 0/0
| Gullegem A | DE BEVERS A | 12-11-2023 | 0/0 | 11-02-2024 | 0/0
| DE BEVERS A | Okapi A | 19-11-2023 | 0/0 | 18-02-2024 | 0/0
| |
DE BEVERS B ZONDAG 14 UUR
KAPITEIN : VERCRUYSSE ERIK GSM 0468/46.74.06
| 1 ste AFDELING WEEKEND WEST-VLAANDEREN
| UITSLAG | HEEN | TERUG
| Jeanne d`Arc A | DE BEVERS B | 01-10-2023 | 0/0 | 03-12-2023 | 0/0
| DE BEVERS B | Den Akker B | 08-10-2023 | 0/0 | 10-12-2023 | 0/0
| Vuurtoren A | DE BEVERS B | 15-10-2023 | 0/0 | 14-01-2024 | 0/0
| DE BEVERS B | Gullegem B | 22-10-2023 | 0/0 | 21-01-2024 | 0/0
| Okapi B | DE BEVERS B | 04-11-2023 | 0/0 | 04-02-2024 | 0/0
| DE BEVERS B | Gulden Kamer B | 12-11-2023 | 0/0 | 11-02-2024 | 0/0
| Zeemeermin A | DE BEVERS B | 19-11-2023 | 0/0 | 18-02-2024 | 0/0
| |
DE BEVERS D DONDERDAG OM 14 UUR
KAPITEIN Vantomme Jean-Daniel
| SENIOR LEAGUE 50 + WEST - VLAANDEREN
| UITSLAG | HEEN | TERUG
| Gulden Kamer C | DE BEVERS C | 05-10-2023 | 0/0 | 11-01-2024 | 0/0
| DE BEVERS C | Nieuwpoort C | 12-10-2023 | 0/0 | 18-01-2024 | 0/0
| DE BEVERS C | Kortrijk C | 19-10-2023 | 0/0 | 25-01-2024 | 0/0
| DE BEVERS C | Nieuwpoort D | 26-10-2023 | 0/0 | 01-02-2024 | 0/0
| DE BEVERS C | Oostende C | 02-11-2023 | 0/0 | 08-02-2024 | 0/0
| Vuurtoren B | DE BEVERS C | 09-11-2023 | 0/0 | 15-02-2024 | 0/0
| DE BEVERS C | Okapi C | 16-11-2023 | 0/0 | 22-02-2024 | 0/0
| Gullegem C | DE BEVERS C | 23-11-2023 | 0/0 | 29-02-2024 | 0/0
| DE BEVERS C | Blankenberge B | 30-11-2023 | 0/0 | 07-03-2024 | 0/0
| Zeemeermin E | DE BEVERS C | 07-12-2023 | 0/0 | 14-03-2024 | 0/0
| Okapi D | DE BEVERS C | 14-12-2023 | 0/0 | 21-03-2024 | 0/0
| |
DE BEVERS E DONDERDAG OM 14 UUR
KAPITEIN Peirlinck Ghislaine 0476/77.07.44
| 1 ste AFDELING 50+ WEST - VLAANDEREN
| UITSLAG | HEEN | TERUG
| DE BEVERS D | Den Akker C | 05-10-2023 | 0/0 | 11-01-2024 | 0/0
| Oostende E | DE BEVERS D | 12-10-2023 | 0/0 | 18-01-2024 | 0/0
| Oostende D | DE BEVERS D | 19-10-2023 | 0/0 | 25-01-2024 | 0/0
| Gullegem D | DE BEVERS D | 26-10-2023 | 0/0 | 01-02-2024 | 0/0
| DE BEVERS E | Gullegem E | 02-11-2023 | 0/0 | 08-02-2024 | 0/0
| Nieuwpoort F | DE BEVERS D | 09-11-2023 | 0/0 | 15-02-2024 | 0/0
| Zeemeermin G | DE BEVERS D | 16-11-2023 | 0/0 | 22-02-2024 | 0/0
| DE BEVERS D | Vuurtoren C | 23-11-2023 | 0/0 | 29-02-2024 | 0/0
| Blankenberge C | DE BEVERS D | 30-11-2023 | 0/0 | 07-03-2024 | 0/0
| DE BEVERS D | Zeemeermin F | 07-12-2023 | 0/0 | 14-03-2024 | 0/0
| DE BEVERS D | Nieuwpoort E | 14-12-2023 | 0/0 | 21-03-2024 | 0/0
| |
DE BEVERS F DONDERDAG OM 14 UUR
KAPITEIN ALLAERT ELIANE GSM 0474/55.90.51
| 3 de AFDELING A 50 + WEST -VLAANDEREN
| UITSLAG | HEEN | TERUG
| DE BEVERS F | BYE | 07-10-2021 | 0/0 | 07-04-2022 | /
| DE BEVERS FC | Jeanne d`Arc | 14-10-2021 | 6/3 | 13-04-2022 | 0/0
| Oostende F | DE BEVERS F | 21-10-2021 | 2/7 | 20-01-2022 | 5/4
| DE BEVERS F | Zeemeermin G | 28-10-2021 | 4/5 | 27-01-2022 | 3/6
| NIEUWPOORTSE G | DE BEVERS F | 06-01-2022 | 4/5 | 03-02-2022 | 6/3
| DE BEVERS F | Gullegem E | 10-03-2022 | 8/1 | 17-02-2022 | 5/4
| OOSTHOEK B | DE BEVERS F | 17-03-2022 | 6/3 | 24-02-2022 | 6/3
| DE BEVERS F | BYE | 24-03-2022 | 0/0 | 17-02-2022 | 0/0
| DE BEVERS F | Gulden Kamer C | 31-03-2022 | / | 03-03-2022 | 5/4
| |
DE BEVERS G DONDERDAG OM 14 UUR
KAPITEIN PEIRLINCK GHISLAINE GSM 0477/69.26.00
| 3 de AFDELING B 50 + WEST -VLAANDEREN
| UITSLAG | HEEN | TERUG
| DE BEVERS G | BYE | 07-10-2021 | 0/0 | 07-04-2022 | 0/0
| Gullegem F | DE BEVERS G | 14-10-2021 | 6/3 | 14-04-2022 | /
| DE BEVERS G | Nieuwpoortse H | 21-10-2021 | 4/5 | 20-01-2022 | 3/6
| DE BEVERS G | BYE | 28-10-2021 | 0/0 | 27-01-2022 | 0/0
| DE BEVERS G | Den Akker E | 04-11-2021 | 5/4 | 03-02-2022 | 6/3
| Den OosthoekC | DE BEVERS G | 10-03-2022 | 4/5 | 10-02-2022 | 3/6
| DE BEVERS G | Gulden Kamer | 17-03-2022 | 5/4 | 17-02-2022 | 2/7
| DE BEVERS G | Blankenbergse E | 24-03-2022 | 5/4 | 24-02-2022 | 4/5
| Jeanne d`Arc D | DE BEVERS G | 30-03-2022 | / | 03-03-2022 | 2/7
| |
-
alle wedstrijden 23/24
<
>
-
Donderdag
-
Zaterdag
-
Zondag
<
>
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
-
alle wedstrijden
-
Zaterdag
-
Zondag
<
>
WEEKEND (all cat)
Ere | 1ste afdeling | 2de afdeling
| KPC De Bevers Waregem A | KPC De Bevers Waregem B | KPC De Bevers Waregem C
| Blankenbergse PC A | Blankenbergse PC B | Jeanne d'Arc indoor B
| Den Akker Oedelem A | Den Akker Oedelem B | Nieuwpoortse PC C
| PC Gullegem A | De Gulden Kamer Brugge A | Oostendse PC B
| PC Kortrijk A | PC Gullegem B | Den Oosthoek De Panne A
| Nieuwpoortse PC A | Jeanne d'Arc indoor A | PC de Vuurtoren Heist A
| PC Okapi Zwevegem A | Nieuwpoortse PC B | Zeemeermin M'kerke B
| PC Okapi Zwevegem B | Oostendse PC A | Zeemeermin M'kerke C
| Zeemeermin M'kerke A | PC Kortrijk B
| 50+
| Senior league | 1ste afdeling | 2de afdeling | 3de afdeling A | 3de afdeling B
| KPC De Bevers Waregem D | Blankenbergse PC C | KPC De Bevers Waregem E | KPC De Bevers Waregem F | KPC De Bevers Waregem G
| De Gulden Kamer Brugge B | Blankenbergse PC D | Den Akker Oedelem D | De Gulden Kamer Brugge C | Blankenbergse PC E
| PC Gullegem C | Den Akker Oedelem C | PC Gullegem D | PC Gullegem E | Den Akker Oedelem E
| PC Kortrijk C | Nieuwpoortse PC F | PC Kortrijk D | Jeanne d'Arc indoor C | De Gulden Kamer Brugge D
| Nieuwpoortse PC D | Oostendse PC C | PC Okapi Zwevegem E | Nieuwpoortse PC G | PC Gullegem F
| Nieuwpoortse PC E | Oostendse PC D | Oostendse PC E | Oostendse PC F | Jeanne d'Arc indoor D
| PC Okapi Zwevegem C | PC de Vuurtoren Heist B | PC de Vuurtoren Heist C | Den Oosthoek De Panne B | Nieuwpoortse PC H
| PC Okapi Zwevegem D | Zeemeermin M'krke D | Zeemeermin M'kerke E | Zeemeermin M'kerke G | Den Oosthoek De Panne C
| Poperingse petanquekoppen | Zeemeermin M'kerke F
| PC Colora Roeselare
| |
|
|
|
|
Meli-Melo 2019
plaats
| naam
| zaterdag januari 2020
| 1 | Libbrecht Frans
| 2 | Coopman Anita
| 3 | Vanneste Rene
| 4 |
| 5 |
| zaterdag februari 2020
| 1 |
| 2 |
| 3 |
| 4 |
| 5 |
| zaterdag 11 september 2021
| 1 |
| 2 |
| 3 |
| 4 |
| 5 |
| zaterdag 9 oktober 2021
| 1 |
| 2 |
| 3 |
| 4 |
| 5 |
| zaterdag 13 november 2021
| 1 |
| 2 |
| 3 |
| 4 |
| 5 |
| zaterdag 11 december 2021
| 1 |
| 2 |
| 3 |
| 4 |
| 5 |
| zaterdag 8 Januari 2022
| 1 |
| 2 |
| 3 |
| 4 |
| 5 |
| zaterdag 12 februari 2022
| 1 |
| 2 |
| 3 |
| 4 |
| 5 |
| KLASSEMENT CLUBLEDEN
| 1 |
| 2 |
| 3 |
| 4 |
| 5 |
| KLASSEMENT HEREN
| 1 |
| 2 |
| 3 |
| KLASSEMENT DAMES
| 1 |
| 2 |
| 3 |
| |
Meli-Melo 2018
plaats
| naam
| zaterdag januari 2018
| 1 |
| 2 |
| 3 |
| 4 | Steurbaut Marc
| 5 | Vandamme Patrick
| zaterdag 10 februari 2018
| 1 | Allaert Eliane
| 2 | Van Cauter Kitiy
| 3 | Vankwikkenberghe Blanche
| 4 | Hofman Jeanine
| 5 | Verschuere Etienne
| zaterdag 10 maart 2018
| 1 | Catry Philipe
| 2 | Grignon Patrick
| 3 | Loosvelt Roberte
| 4 | Vanlangendonck Natascha
| 5 | Ameye Johan
| zaterdag 7 april 2018
| Eerste open damestornooi KPC De Bevers
| 1 | Anita
| 2 | Rosa
| 3 | Monique
| 4 | Lea
| 5 | Lea
| 6 | Claudine Vilain
| 7 | Rosette
| 8 | Ghislaine
| 9 | Fernanda
| 10 | Maria Witdouck
| 11 | Annie Neirynck
| 12 | Antoinette
| zaterdag 14 april 2018
| 1 | Rogge Willy
| 2 | Van Cauter Kitiy
| 3 | Vansteenkiste j
| 4 | Vanneste Rene
| 5 | Allaert Eliane
| zaterdag 8 september 2018
| 1 | Drobczynski Christian
| 2 | Deschepper Gregory
| 3 | Van Houcke Luc
| 4 | Verheye Marcel
| 5 | De Witte Veronique
| 6 | Braeckevelt Carine
| zaterdag 13 oktober 2018
| 1 | Dhaeyer Luc
| 2 | Deschepper Gregory
| 3 | Bourgeois Fritz
| 4 | Staelens Bernard
| 5 | Tant Luc
| zaterdag 10 november 2018
| 1 | Beernaert Rosa
| 2 | Vandenhende Regine
| 3 | Van Houtte Ronny
| 4 | Vercruysse Erik
| 5 | Debeuf Robbe
| zaterdag 8 december 2018
| 1 | Debarbieux Raymonde
| 2 | Deplancke Marc
| 3 | Verbeke Johan
| 4 | Gadeyne Johan (Buffalo)
| 5 | Schoonjans Nancy
| EINDKLASSEMENT MELI-MELO 2018
| KLASSEMENT CLUBLEDEN
| 1 | Verbeke Johan
| 2 | Rogge Willy
| 3 | Braeckevelt Carine
| 4 | Rogier Dany
| 5 | Tant Luc
| KLASSEMENT HEREN
| 1 | Drobczynski Christian
| 2 | Verbeke Johan
| 3 | Rogge Willy
| KLASSEMENT DAMES
| 1 | Broutin Liliane
| 2 | Braeckevelt Carine
| 3 | Beernaert Rosa
| |
Meli-Melo 2017
plaats
| naam
| zaterdag 14 januari 2017
| 1 | Libbrecht Frans
| 2 | Ameye Johan
| 3 | Van Colenberghe Rita
| 4 | Staelens Bernard
| 5 | Verhoeye Christian
| zaterdag 11 februari 2017
| 1 | Vercruysse Erik
| 2 | Vanluchene Marnix
| 3 | Van Wassenhove Tom
| 4 | Ameye Johan
| 5 | Devoldere Gustave
| zaterdag 11 maart 2017
| 1 | Van Waes Ronny
| 2 | Bocklandt Christian
| 3 | Naessens Eric
| 4 | Gadeyne Johan
| 5 | Van Audenhove Joel
| zaterdag 8 april 2017
| 1 | Defresne Georges
| 2 | Witdouck Maria
| 3 | Vilain Claudine
| 4 | De Deyne Robrecht
| 5 | Verbeke Johan
| zaterdag 9 september 2017
| 1 | Michels Jean-Pierre
| 2 | Vroman Bjorn
| 3 | Ameye Johan
| 4 | Neirinck Frederica
| 5 | Eggermont Tony
| zaterdag 14 oktober 2017
| 1 | Rogge Willy
| 2 | Vroman Bjorn
| 3 | Verlinden Ivan
| 4 | Messiaen Maria
| 5 | De Maeyer Georges
| zaterdag 11 november 2017
| 1 | Libbrecht Frans
| 2 | Boonaert Lucrèce
| 3 | Vandamme Patrick
| 4 | Schotte Camilla
| 5 | Rogge Willy
| zaterdag 9 december 2017
| 1 | Braeckevelt Carine
| 2 | Verbeke Johan
| 3 | Van Audenhove Joel
| 4 | Van Hee Martine
| 5 | Vandamme Patrick
| EINDKLASSEMENT MELI-MELO 2017
| KLASSEMENT CLUBLEDEN
| 1 | ROGGE WILLY | 17 | +126
| 2 | LIBBRECHT FRANS | 17 | +77
| 3 | NAESSENS ERIC | 17 | +54
| 4 | VAN HOUCKE LUC | 16 | +53
| 5 | VERBEKE JOHAN | 15 | +74
| KLASSEMENT HEREN
| 1 | AMEYE JOHAN | 20 | +139
| 2 | VANDAMME PATRICK | 17 | +82
| 3 | VERLINDEN IVAN | 16 | +83
| KLASSEMENT DAMES
| 1 | VAN KWIKKELBERGHE BLANCHE | 15 | +51
| 2 | VANDENHENDE REGINE | 15 | +31
| 3 | COOPMAN ANITA | 15 | +16
| |